LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240H… | PartsPC.pl
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz
Brutto
warehouse Wybierz magazyn
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Loading...
LG Electronics Monitor 27G440A-B 27 cali Ultra Gear FHD 240Hz to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
1920 x 1080 (FHD 1080) Rozdzielczość
27G440A-B Model
240Hz Częstotliwość odświeżania
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
Częstotliwość odświeżania 240Hz
Gwarancja 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Głębokość 51.7mm
Głębokość z podstawą 220mm
Ilość kolorów 16,7 mln
Jasność 400cd/m²
Kamera internetowa Brak
Klasa energetyczna A
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast statyczny 1 000:1
Model 27G440A-B
Pivot Tak
Plamka matrycy 0.3108mm
Pobór mocy 21W
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 2 27''
Regulacja wysokości Tak
Rozdzielczość 1920 x 1080 (FHD 1080)
Standard VESA 100 x 100
Szerokość 614.2mm
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 6.5kg
Waga z podstawą 4kg
Wysokość 364.8mm
Wysokość z podstawą 540.7mm
LG
27G440A-B
30 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
6.5kg
Waga
27G440A-B
Model
Etykieta energetyczna
27"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Nie
Ekran dotykowy
0.3108mm
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
Czas reakcji
400cd/m²
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
100 x 100
Standard VESA
21W
Pobór mocy
A
Klasa energetyczna
364.8mm
Wysokość
614.2mm
Szerokość
51.7mm
Głębokość
540.7mm
Wysokość z podstawą
220mm
Głębokość z podstawą
4kg
Waga z podstawą
Bluetooth
WiFi
Tak
Regulacja wysokości
240Hz