HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB
warehouse Wybierz magazyn
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy.
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB
HP Inc. Monitor S3 Pro 322pv 21.45 FHD 9U5A2AA ABB to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: HP S3 Pro 322pv FHD MNTR. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: Brak.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 100Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 50Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 115kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Canon - __CAN% |
| Gniazda we/wy | Brak |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 50.8mm |
| Głębokość z podstawą | 180.5mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | HP S3 Pro 322pv FHD MNTR |
| Obszar widzialny w pionie | 260.3mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 478.7mm |
| Plamka matrycy | 0.25mm |
| Pobór mocy | 0.5W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 21.45'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 504.2mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Tilt (pochylenie) | Tak |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 2.8kg |
| Wysokość | 303mm |
| Wysokość z podstawą | 386.9mm |
Opis
TUV
UAE
Specyficzne kody
- EAN13
- 198122208715
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także