AG NEOVO Monitor 23.8 cala LW-2403 IPS 100Hz HDMI VGA Głośniki
281,99 zł
Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor S2725HSM 27 cali FHD IPS/1920x1080/2xHDMI/3Y to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Gniazda we/wy: 2 x HDMI.
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 58.87mm |
| Głębokość z podstawą | 201.83mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Informacje o gwarancji | 3 lata |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Dell 27 Plus |
| Pivot | Tak |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 43W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 609.69mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.95kg |
| Waga z podstawą | 5.73kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 354.21mm |
| Wysokość (maks.) | 499.07mm |
| Wysokość z podstawą | 389.07mm |
| Zakres regulacji wysokości | 110mm |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także