• Aktualnie wyprzedane
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl
Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI | PartsPC.pl

Asus Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI

1 122,26 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 121,49 zł

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI

Monitor 31.5 cala VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI

Asus

Kod producenta: VP327Q

VP327Q 31,5-calowy wyświetlacz 4K UHD (3840 x 2160) z szerokim kątem widzenia 178°, zapewniający ostry obraz. Obsługa HDR-10 dla lepszego odwzorowania jasnych i ciemnych scen - realistyczne wrażenia wizualne Bogata łączność: DisplayPort, podwójne HDMI oraz wbudowane głośniki s...

✓ VA  |  ✓ 26  |  ✓ 31.5''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyVA
✓
Pobór mocy26
✓
Przekątna ekranu31.5''
✓
Rozdzielczość3840 x 2160

Opis produktu

VP327Q

  • 31,5-calowy wyświetlacz 4K UHD (3840 x 2160) z szerokim kątem widzenia 178°, zapewniający ostry obraz.
  • Obsługa HDR-10 dla lepszego odwzorowania jasnych i ciemnych scen - realistyczne wrażenia wizualne
  • Bogata łączność: DisplayPort, podwójne HDMI oraz wbudowane głośniki stereo.
  • Technologia Adaptive-Sync umożliwia płynne wyświetlanie dynamicznych treści i eliminuje zrywanie obrazu.
  • Monitory ASUS Eye Care posiadają certyfikaty TÜV Rheinland - technologia bez migotania i niskiego poziomu niebieskiego światła zapewnia komfortowe oglądanie.
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 1 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 2 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 3 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 4 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 5 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 6 Monitor 31.5 cala  VP327Q EYE CAE 4K UHD DP HDMI - zdjecie 7

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelVP327Q
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu31.5''
Typ matrycyVA
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie392.23
Obszar widzialny w poziomie697.31
Plamka matrycy0.182
Rozdzielczość3840 x 2160
Czas reakcji4
Jasność350
Kontrast statyczny3 000:1
Częstotliwość odświeżania60
Częstotliwość pozioma min.111
Częstotliwość pozioma max.133
Częstotliwość pionowa min.48
Częstotliwość pionowa max.60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x 3,5 mm minijack
2 x HDMI
1 x DisplayPort
Kensington Security SlotTak
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
PivotNie
Regulacja wysokościNie
CertyfikatyTUV
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy26
Klasa energetycznaE
Akcesoria w zestawieKabel HDMI
Kabel zasilający
Instrukcja obsługi
KolorCzarny
Wysokość423.7
Wysokość z podstawą485.8
Szerokość714.6
Głębokość50.7
Głębokość z podstawą201.8
Waga6.1
Waga z podstawą7.8
Pozostałe parametryTrace Free Technology
SPLENDID Technology
Color Temp. Selection: 4 tryby
GamePlus
QuickFit
HDCP: 2.2
VRR Technology: Adaptive-Sync
Motion Sync
Low Blue Light
Eye Care+ Technology

Opakowanie

Szerokosc140 mm
Wysokosc535 mm
Glebokosc790 mm
Waga8500 g
Asus
VP327Q

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
6.1
Waga
VP327Q
Model
Trace Free Technology SPLENDID Technology Color Temp. Selection: 4 tryby GamePlus QuickFit HDCP: 2.2 VRR Technology: Adaptive-Sync Motion Sync Low Blue Light Eye Care+ Technology
Pozostałe parametry
Pobierz
Etykieta energetyczna
31.5''
Przekątna ekranu
VA
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
392.23
Obszar widzialny w pionie
697.31
Obszar widzialny w poziomie
0.182
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
350
Jasność
3 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack, 2 x HDMI, 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Nie
Pivot
TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
26
Pobór mocy
E
Klasa energetyczna
Kabel HDMI Kabel zasilający Instrukcja obsługi
Akcesoria w zestawie
423.7
Wysokość
714.6
Szerokość
50.7
Głębokość
485.8
Wysokość z podstawą
201.8
Głębokość z podstawą
111
Częstotliwość pozioma min.
133
Częstotliwość pozioma max.
48
Częstotliwość pionowa min.
60
Częstotliwość pionowa max.
7.8
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
Nie
Regulacja wysokości
60
60Hz
Częstotliwość odświeżania
Tak
Kensington Security Slot
28–32″
Wielkość ekranu
VA
Technologia matrycy
3840 × 2160
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4711387958025

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist, 112 Taipei City (TW)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...