Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL | PartsPC.pl

Lenovo Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL

1 590,64 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 3 listopada (za 4 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL

Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL

Lenovo

Kod producenta: 63FDUAT6WL

✓ TFT IPS  |  ✓ 8  |  ✓ 14''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy8
✓
Przekątna ekranu14''
✓
Rozdzielczość2240 x 1400
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 1 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 2 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 3 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 4 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 5 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 6 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 7 Monitor 14 cali ThinkVision WLED LCD 63FDUAT6WL - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelThinkVision M14t Gen 2
Proporcje obrazu16:10
Przekątna ekranu14''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyTak
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie188.5
Obszar widzialny w poziomie301.6
Plamka matrycy0.1346
Rozdzielczość2240 x 1400
Czas reakcji8
Jasność300
Kontrast statyczny1 500:1
Częstotliwość odświeżania60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy2 x USB (Type C)
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiNie
Wbudowany tuner TVNie
PivotTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości11
CertyfikatyEPEAT
RoHS
Energy Star
TUV
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy8
Klasa energetycznaC
Akcesoria w zestawieKabel USB-C do USB-C
KolorCzarny
Wysokość224.3
Wysokość (maks.)235.3
Szerokość314.8
Głębokość96.7
Waga0.7

Opakowanie

Szerokosc385 mm
Wysokosc275 mm
Glebokosc78 mm
Waga1950 g
Lenovo
63FDUAT6WL
30 Przedmioty

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
0.7
Waga
ThinkVision M14t Gen 2
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
14''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Tak
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
188.5
Obszar widzialny w pionie
301.6
Obszar widzialny w poziomie
0.1346
Plamka matrycy
16:10
Proporcje obrazu
2240 x 1400
Rozdzielczość
8
Czas reakcji
300
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
2 x USB (Type C)
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
EPEAT, RoHS, Energy Star, TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
8
Pobór mocy
C
Klasa energetyczna
Kabel USB-C do USB-C
Akcesoria w zestawie
224.3
Wysokość
314.8
Szerokość
96.7
Głębokość
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
235.3
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
60
60Hz
Częstotliwość odświeżania
11
Zakres regulacji wysokości
Do 22″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
2240 × 1400
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
197531619877

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
Lenovo PC HK Limited
23 Fl, Lincoln House, Taikoo Place, 979 King Road, 999077 Island East, Hong Kong (HK)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...