IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W
IIYAMA Monitor 15 cali T1531SR-B1S VA,RESISTIVE,HDMI,DP,VGA,IP54,2x1W to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, Audio, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Osłona na kable |
| Czas reakcji new | 18ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 60kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 31.5kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x HDMI, 1 x Audio out, 1 x Audio in, 1 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość z podstawą | 200mm |
| Jasność | 350cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kąt widzenia pionowy | 176° |
| Kąt widzenia poziomy | 176° |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 2 500:1 |
| Model | ProLite T1531SR-B1S |
| Obszar widzialny w pionie | 228mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 304mm |
| Plamka matrycy | 0.297mm |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Błyszcząca |
| Proporcje obrazu | 4:3 |
| Przekątna ekranu 2 | 15'' |
| Rozdzielczość | 1024 x 768 (XGA) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 351mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 4.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość z podstawą | 306.5mm |
Opis
1 x Audio in
1 x Audio out
1 x DisplayPort
1 x HDMI
EAC
ErP
REACH
RoHS
UKCA
VCCI
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122073
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także