• Aktualnie wyprzedane
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl
Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED wi… | PartsPC.pl

Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam

1 217,68 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 213,51 zł

Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam Lenovo Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.

Magazyn

Aktualnie wyprzedane
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
notifications_active Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU

Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU

Lenovo

Kod producenta: 12NAGAT1EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 34  |  ✓ 23.8''

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Pobór mocy34
✓
Przekątna ekranu23.8''
✓
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 1 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 2 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 3 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 4 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 5 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 6 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 7 Monitor 23.8 ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 WLED with Webcam 12NAGAT1EU - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

Etykieta energetycznaPobierz
ModelThinkCentre Tiny-In-One 24 Gen 5
Proporcje obrazu16:9
Przekątna ekranu23.8''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Technologia podświetlaniaDiody LED
Obszar widzialny w pionie296.4
Obszar widzialny w poziomie527
Plamka matrycy0.275
Rozdzielczość1920 x 1080 (FHD 1080)
Czas reakcji4
Jasność250
Kontrast statyczny1 000:1
Częstotliwość odświeżania60
Kąt widzenia poziomy178
Kąt widzenia pionowy178
Ilość kolorów16,7 mln
Gniazda we/wy1 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
1 x USB 3.0
BluetoothNie
WiFiNie
Wbudowane głośnikiTak
Wbudowany tuner TVNie
Kamera internetowaTak
MikrofonTak
PivotTak
Regulacja wysokościTak
Zakres regulacji wysokości155
CertyfikatyTCO
TUV
EPEAT
RoHS
Energy Star
Standard VESA100 x 100
Pobór mocy34
Klasa energetycznaD
KolorCzarny
Wysokość z podstawą539.6
Szerokość539.8
Głębokość z podstawą207.6
Waga z podstawą6

Opakowanie

Szerokosc430 mm
Wysokosc190 mm
Glebokosc630 mm
Waga9500 g
Lenovo
12NAGAT1EU

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
ThinkCentre Tiny-In-One 24 Gen 5
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
23.8''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
296.4
Obszar widzialny w pionie
527
Obszar widzialny w poziomie
0.275
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
250
Jasność
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x HDMI, 1 x DisplayPort, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.0
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Tak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
TCO, TUV, EPEAT, RoHS, Energy Star
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
34
Pobór mocy
D
Klasa energetyczna
539.8
Szerokość
539.6
Wysokość z podstawą
207.6
Głębokość z podstawą
6
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Tak
Mikrofon
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
60
60Hz
Częstotliwość odświeżania
155
Zakres regulacji wysokości
23–24″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
196804349824
chat Komentarze (0)
Ładowanie...