Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS
Benq Monitor 31.5 cala RD320UA 4K LED 5ms/60Hz/IPS to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB 3.2 Type-B Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 88.6mm |
| Głębokość z podstawą | 188mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | RD320UA |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 30W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.6mm |
| TCO Certified | Tak |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7.3kg |
| Waga z podstawą | 11kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 425mm |
| Wysokość (maks.) | 759.7mm |
| Wysokość z podstawą | 601mm |
Opis
Szary
1 x DisplayPort
1 x USB 3.2 Type-B Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
2 x USB 3.2 Type-C Gen 2
Energy Star
TCO
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755094415
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także