Benq Monitor 27 cali SW272U 4K LED 5ms/QHD/IPS/HDMI
Benq Monitor 27 cali SW272U 4K LED 5ms/QHD/IPS/HDMI Benq Monitor 27 cali SW272U 4K LED 5ms/QHD/IPS/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 27 cali SW272U 4K LED 5ms/QHD/IPS/HDMI
Benq Monitor 27 cali SW272U 4K LED 5ms/QHD/IPS/HDMI to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 2 x USB 3.0, 1 x USB (Type C) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 84.95mm |
| Głębokość z podstawą | 274mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | SW272U |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 34W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.9mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 5.25kg |
| Waga z podstawą | 8.6kg |
| Wysokość (maks.) | 591.8mm |
| Wysokość z podstawą | 451.8mm |
Opis
1 x USB (Type B)
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
2 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755090219
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także