AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
AOC Monitor Q27B35E 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35.2mm |
| Głębokość z podstawą | 195.9mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | Q27B35E |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 20W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.82kg |
| Waga z podstawą | 3.03kg |
| Wysokość | 363.1mm |
| Wysokość z podstawą | 451.8mm |
Opis
1 x HDMI
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183062
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także