IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1
IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS) Typ matrycy.
IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1
IIYAMA Monitor 15.6 cala P1671HSC-B1 to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable zasilający (1.0m), USB-C (1.5m) Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable zasilający (1.0m), USB-C (1.5m) Pozostałe skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 8ms |
| Częstotliwość odświeżania | 0Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 82kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 15kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack, 2 x USB (Type C), 1 x mini HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 12mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 250cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | P1671HSC-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 344.1mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 193.5mm |
| Plamka matrycy | 0.17925mm |
| Pobór mocy | 8W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 15.6'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Szerokość | 355.5mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 7.1kg |
| Wysokość | 211mm |
Opis
1 x mini HDMI
2 x USB (Type C)
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570126309
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także