Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP
Asus Monitor 25 cali TUF Gaming VG257Q5A VA 200Hz 2HDMI DP to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Przewód zasilający Szybka instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Przewód zasilający Szybka instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Śrubokręt w kształcie litery L |
| Czas reakcji MPRT | 1ms |
| Czas reakcji new | 0.5ms |
| Częstotliwość odświeżania | 200Hz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 62.3mm |
| Głębokość z podstawą | 174mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 3 500:1 |
| Model | TUF Gaming VG257Q5A |
| Obszar widzialny w pionie | 302.62mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 543.74mm |
| Plamka matrycy | 0.2832mm |
| Pobór mocy | 29W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 558.6mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 3.2kg |
| Waga z podstawą | 3.8kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 329.3mm |
| Wysokość z podstawą | 400.4mm |
Opis
1 x DisplayPort
2 x HDMI
FSC Mix
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387958056
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także