AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS).
AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP
AOC Monitor 27B36X 27 cali IPS 144Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel HDMI 1.5 Kabel zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel HDMI 1.5 Kabel zasilający |
| Czas reakcji MPRT | 0.5ms |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 144Hz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 36.2mm |
| Głębokość z podstawą | 205.6mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 20 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | 27B36X |
| Plamka matrycy | 0.3114mm |
| Pobór mocy | 16W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 616mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.83kg |
| Waga z podstawą | 3.11kg |
| Wysokość | 358.8mm |
| Wysokość z podstawą | 447.4mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x HDMI
CE
EAC
FCC (jeśli nie ma podanej klasy)
ISO 9241-307
REACH
RoHS
TUV
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4038986183086
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także