Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
warehouse Wybierz magazyn
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP
Philips Monitor 27E2N1500L 27 cali IPS 75Hz HDMI DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Przewód HDMI Przewód zasilający . Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Przewód HDMI Przewód zasilający |
| Czas reakcji new | 4ms |
| Częstotliwość odświeżania | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 75Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 114kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 35mm |
| Głębokość z podstawą | 200mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | 27E2N1500L/00 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.664mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.736mm |
| Plamka matrycy | 0.2331mm |
| Pobór mocy | 20.32W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 614mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 2.82kg |
| Waga z podstawą | 3.19kg |
| Wysokość | 363mm |
| Wysokość z podstawą | 457mm |
Opis
1 x HDMI
CB
CCC
CE
CEL
EAC
ETL
MEPS
PSB
TUV
UKCA
Specyficzne kody
- EAN13
- 8721038005455
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także