Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2
warehouse Wybierz magazyn
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2
Asus Monitor 34 cale VG34WQML5A WQHD 2DP 2HDMI USB3.2 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kabel DisplayPort Kabel HDMI Śrubokręt w kształcie litery L Przewód zasilający Kabel USB Typ-B do A Instrukcja obsługi . Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kabel DisplayPort Kabel HDMI Śrubokręt w kształcie litery L Przewód zasilający Kabel USB Typ-B do A Instrukcja obsługi |
| Częstotliwość odświeżania | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 250Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 255kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 111mm |
| Głębokość z podstawą | 250mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Jasność | 400cd/m² |
| Jasność HDR | 400cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kensington Security Slot | Tak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 4 000:1 |
| Model | VG34WQML5A |
| Obszar widzialny w pionie | 333.72mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 797.22mm |
| Plamka matrycy | 0.232mm |
| Pobór mocy | 31W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 807.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 5.8kg |
| Waga z podstawą | 8.1kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 363.9mm |
| Wysokość z podstawą | 540.6mm |
| Zakrzywienie ekranu | 1500R |
Opis
2 x DisplayPort
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387924402
16 innych produktów w tej samej kategorii: