Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDM… | PartsPC.pl
Asus Monitor 27 cali ProArt PA27UCGE 4K IPS 600NIT USB-C HDMI
Loading...
TFT IPS (IPS) Typ matrycy
3840 x 2160 (4K/UHD) Rozdzielczość
PA27UCGE Model
160Hz Częstotliwość odświeżania
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type C), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
Częstotliwość odświeżania 160Hz
Częstotliwość pionowa max. 160Hz
Częstotliwość pionowa min. 48Hz
Częstotliwość pozioma max. 373kHz
Częstotliwość pozioma min. 31kHz
Data Act Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
Gwarancja 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Głębokość 47.6mm
Głębokość z podstawą 201.8mm
Ilość kolorów 1,07 mld
Jasność 600cd/m²
Jasność HDR 600cd/m²
Kamera internetowa Brak
Kensington Security Slot Tak
Klasa energetyczna F
Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Kontrast statyczny 1 000:1
Model PA27UCGE
Obszar widzialny w pionie 335.66mm
Obszar widzialny w poziomie 596.74mm
Pivot Tak
Plamka matrycy 0.155mm
Pobór mocy 26W
Powierzchnia matrycy Matowa
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 2 27''
Regulacja wysokości Tak
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Standard VESA 100 x 100
Szerokość 612.4mm
Technologia podświetlania Diody LED
Typ matrycy TFT IPS (IPS)
Waga 4.5kg
Waga z podstawą 6.4kg
Wbudowane głośniki Tak
Wysokość 380.8mm
Wysokość z podstawą 574.7mm
Asus
PA27UCGE
18 Przedmioty
Opis
Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
4.5kg
Waga
PA27UCGE
Model
Etykieta energetyczna
27"
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
335.66mm
Obszar widzialny w pionie
596.74mm
Obszar widzialny w poziomie
0.155mm
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160 (4K/UHD)
Rozdzielczość
Czas reakcji
600cd/m²
Jasność
Kontrast statyczny
Kąt widzenia poziomy
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
Calman Ready
EPEAT
Energy Star
FSC Mix
TUV
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
26W
Pobór mocy
F
Klasa energetyczna
380.8mm
Wysokość
612.4mm
Szerokość
47.6mm
Głębokość
574.7mm
Wysokość z podstawą
201.8mm
Głębokość z podstawą
31kHz
Częstotliwość pozioma min.
373kHz
Częstotliwość pozioma max.
48Hz
Częstotliwość pionowa min.
160Hz
Częstotliwość pionowa max.
6.4kg
Waga z podstawą
Bluetooth
WiFi
600cd/m²
Jasność HDR
Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%
Data Act
Regulacja wysokości
160Hz