Asus Monitor 27 cali VA279HG IPS FHD 120Hz HDMI VGA
warehouse Wybierz magazyn
Asus Monitor 27 cali VA279HG IPS FHD 120Hz HDMI VGA Asus Monitor 27 cali VA279HG IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Asus Monitor 27 cali VA279HG IPS FHD 120Hz HDMI VGA
Asus Monitor 27 cali VA279HG IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU%. Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: VA279HG .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Częstotliwość odświeżania | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa max. | 120Hz |
| Częstotliwość pionowa min. | 48Hz |
| Częstotliwość pozioma max. | 140kHz |
| Częstotliwość pozioma min. | 30kHz |
| Data Act | Asus - RNASU%, RUASU%, RDASU%, UPASU%, RDASU%, URASU% |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x HDMI |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 49.8mm |
| Głębokość z podstawą | 194.2mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Jasność | 300cd/m² |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 500:1 |
| Model | VA279HG |
| Obszar widzialny w pionie | 597.88mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 336.312mm |
| Plamka matrycy | 0.311mm |
| Pobór mocy | 15W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 27'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 613.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 3.38kg |
| Waga z podstawą | 3.74kg |
| Wysokość | 362.1mm |
| Wysokość z podstawą | 447.1mm |
| Zakrzywienie ekranu | 0R |
Opis
1 x 15-pin D-Sub
1 x HDMI
Energy Star
TCO
TUV
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387813270
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także