Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl
Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU | PartsPC.pl

Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU

2 482,94 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU Lenovo Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy jutro rano!
calendar_today Przewidywana dostawa: piątek, 30 października (za 2 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU

Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU

Lenovo

Kod producenta: 64B0GAT1EU

✓ TFT IPS  |  ✓ 31.5''  |  ✓ 1,07 mld

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Przekątna ekranu31.5''
✓
Ilość kolorów1,07 mld
✓
TCO CertifiedTak
🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Zdjęcia produktu

Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 1 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 2 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 3 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 4 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 5 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 6 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 7 Monitor ThinkVision T32UD-40 31.5 cala 64B0GAT1EU - zdjecie 8

Specyfikacja techniczna

TCO CertifiedTak
Przekątna ekranu31.5''
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie697.3
Czas reakcji4
Jasność350
Częstotliwość odświeżania60
Kąt widzenia poziomy178
Ilość kolorów1,07 mld
Kensington Security SlotNie
Wbudowane głośnikiNie
MikrofonNie
PivotTak
Regulacja wysokościTak
Standard VESA100 x 100
Klasa energetycznaF
KolorCzarny
Wysokość413
Szerokość714.2
Głębokość z podstawą218
Waga6.3
Waga z podstawą9.2

Opakowanie

Szerokosc945 mm
Wysokosc520 mm
Glebokosc145 mm
Waga14000 g
Lenovo
64B0GAT1EU
8 Przedmioty

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
6.3
Waga
T32UD-40
Model
Pobierz
Etykieta energetyczna
31.5''
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
392.2
Obszar widzialny w pionie
697.3
Obszar widzialny w poziomie
0.1816
Plamka matrycy
16:9
Proporcje obrazu
3840 x 2160
Rozdzielczość
4
Czas reakcji
350
Jasność
1 500:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
178
Kąt widzenia pionowy
1,07 mld
Ilość kolorów
1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 1 x RJ-45 LAN, 2 x DisplayPort, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Gniazda we/wy
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
TUV, EPEAT, TCO, Energy Star
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
25.5
Pobór mocy
F
Klasa energetyczna
Tak
TCO Certified
413
Wysokość
714.2
Szerokość
46.5
Głębokość
439.3
Wysokość z podstawą
218
Głębokość z podstawą
9.2
Waga z podstawą
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Nie
Mikrofon
594.3
Wysokość (maks.)
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
60
Częstotliwość odświeżania
Nie
Kensington Security Slot
155
Zakres regulacji wysokości
28–32″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
3840 × 2160
Rozdzielczość monitora
Do 75 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
198156726681
chat Komentarze (0)
Ładowanie...