Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny
Benq Monitor 31.5 cala PD3225U LED 5ms/2K/2000:1/HDMI/Czarny to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x USB (Type B), 1 x Thunderbolt 3, 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 74.8mm |
| Głębokość z podstawą | 273.3mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Szary |
| Kontrast statyczny | 2 000:1 |
| Model | PD3225U |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 230W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Przekątna ekranu 2 | 31.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 714.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 8.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 411.4mm |
| Wysokość (maks.) | 628.4mm |
| Wysokość z podstawą | 478.4mm |
Opis
1 x Thunderbolt 3
1 x USB (Type B)
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093265
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także