IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm)

526,44 zł
Brutto

warehouse Wybierz magazyn

IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm) IIYAMA Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm) to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.

Magazyn

local_shipping Zamów teraz — wyślemy w poniedziałek!
calendar_today Przewidywana dostawa: wtorek, 20 października (za 3 dni)
verified_user
Bezpieczne zakupy SSL i bezpieczne płatności
local_shipping
Szybka dostawa Zamów do 16:00 — wyślemy dziś
replay
Zwrot 14 dni na zwrot towaru
security
Gwarancja Pełna gwarancja producenta
Loading...
Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm)

Monitor 22 cale XUB2293HS-B6 IPS,HDMI,DP,HAS(150mm)

IIYAMA

Kod producenta: XUB2293HS-B6

PROLITE XUB2293HS-B6 21,5-calowy monitor IPS bezramkowy z 3 stron i podstawką o regulowanej wysokości do konfiguracji z wieloma monitorami Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi ProLite XUB2293HS z technologią panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów prz...

✓ TFT IPS  |  ✓ 21.5"  |  ✓ 16,7 mln

Najważniejsze informacje

✓
Typ matrycyTFT IPS
✓
Przekątna ekranu21.5"
✓
Ilość kolorów16,7 mln
✓
TCO CertifiedTak

Opis produktu

PROLITE XUB2293HS-B6

21,5-calowy monitor IPS bezramkowy z 3 stron i podstawką o regulowanej wysokości do konfiguracji z wieloma monitorami

Stylowa konstrukcja od krawędzi do krawędzi ProLite XUB2293HS z technologią panelu IPS zapewnia dokładne i spójne odwzorowanie kolorów przy szerokich kątach widzenia. Wysokie wartości kontrastu i jasności oznaczają, że monitor zapewni doskonałą wydajność w projektowaniu fotografii i stron internetowych. Wyposażony w głośniki, gniazdo słuchawkowe, złącza HDMI i DisplayPort, funkcję redukcji niebieskiego światła w celu zmniejszenia zmęczenia oczu oraz ergonomiczną, regulowaną o 150 mm wysokość podstawki dla optymalnego komfortu użytkownika, ten 21,5-calowy wyświetlacz ProLite jest doskonałym wyborem zarówno do konfiguracji wielomonitorowej, jak i do zastosowań biurowych.

🛡
Gwarancja producenta
36 mies. gwarancja zewnętrzna producenta
Etykieta energetyczna
Zobacz dokument producenta

Specyfikacja techniczna

TCO CertifiedTak
Przekątna ekranu21.5"
Typ matrycyTFT IPS
Powierzchnia matrycyMatowa
Ekran dotykowyNie
Obszar widzialny w poziomie478.7
Czas reakcji1
Jasność250
Kontrast dynamiczny80 000 000:1
Częstotliwość odświeżania100
Częstotliwość pozioma min.30
Kąt widzenia poziomy178
Ilość kolorów16,7 mln
Wbudowane głośnikiTak
PivotTak
Regulacja wysokościTak
Standard VESA100 x 100
Klasa energetycznaD
Akcesoria w zestawieKabel zasilający
Kabel HDMI
Skrócona instrukcja obsługi
Przewodnik bezpieczeństwa
KolorCzarny
Wysokość328
Szerokość492
Waga3.9

Opakowanie

Szerokosc145 mm
Wysokosc395 mm
Glebokosc610 mm
Waga5500 g
iiyama
XUB2293HS-B6
24 Przedmioty

Opis

Czarny
Kolor (wyliczeniowy)
CE+WEEE
Uwaga
36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna
Gwarancja
3.9
Waga
PROLITE XUB2293HS-B6
Model
21.5 cal
Przekątna ekranu
IPS
Typ matrycy
Matowa
Powierzchnia matrycy
Nie
Ekran dotykowy
Diody LED
Technologia podświetlania
478.7
Obszar widzialny w poziomie
16:9
Proporcje obrazu
1920 x 1080 (FHD 1080)
Rozdzielczość
1
Czas reakcji
250
Jasność
1 000:1
Kontrast statyczny
178
Kąt widzenia poziomy
16,7 mln
Ilość kolorów
1 x 3,5 mm minijack
1 x DisplayPort
1 x HDMI
Gniazda we/wy
Tak
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowany tuner TV
Brak
Kamera internetowa
Tak
Pivot
CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
TCO
TUV
UKCA
WEEE
Certyfikaty
100 x 100
Standard VESA
D
Klasa energetyczna
Kabel zasilający Kabel HDMI Skrócona instrukcja obsługi Przewodnik bezpieczeństwa
Akcesoria w zestawie
Tak
TCO Certified
328
Wysokość
492
Szerokość
80 000 000:1
Kontrast dynamiczny
30
Częstotliwość pozioma min.
Nie
Bluetooth
Nie
WiFi
Link
Data Act
Czarny
Kolor
Tak
Regulacja wysokości
100
Częstotliwość odświeżania
Do 22″
Wielkość ekranu
IPS
Technologia matrycy
1920 × 1080
Rozdzielczość monitora
76–100 Hz
Odświeżanie ekranu

Specyficzne kody

EAN13
4948570124237

verified_user Gwarancja

Dokumenty:

Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.

Producent:
IIYAMA Corporation
2-3-2 Otemachi, 100004 Tokyo (JP)
Osoba/podmiot odpowiedzialny w UE:
iiyama Deutschland GmbH
Zeppelinstraße 2, 85375 Neufahrn bei Freising (DE)
chat Komentarze (0)
Ładowanie...