IIYAMA Monitor 50 cali TF5039AS-B1AG, VA,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W,
IIYAMA Monitor 50 cali TF5039AS-B1AG, VA,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W, IIYAMA Monitor 50 cali TF5039AS-B1AG, VA,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
IIYAMA Monitor 50 cali TF5039AS-B1AG, VA,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W,
IIYAMA Monitor 50 cali TF5039AS-B1AG, VA,4K,HDMIx2,DP,RJ45,3xUSB,2x10W, to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM). Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM).
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 9.5ms |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 2 x USB 2.0, 1 x RJ-45 LAN, 1 x RS-232 (COM) |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Model | TF5039AS-B1AG |
| Obszar widzialny w pionie | 616.4mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1095.8mm |
| Plamka matrycy | 0.285mm |
| Pobór mocy | 137W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 49,5'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Szerokość | 1149.4mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga | 28.6kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 670mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
1 x RS-232 (COM)
1 x USB (Type B)
2 x HDMI
2 x USB 2.0
CE
EAC
ErP
REACH
RoHS
TUV
UKCA
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570123889
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także