Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz Full
Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz Full Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz Full to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz Full
Dell Monitor Alienware AW2524HF 24.5 cala AMD FreeSync Premium 500Hz Full to monitor z matrycą Fast IPS. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 5 x USB 3.0. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Model: Alienware AW2524HF. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 5 x USB 3.0.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 2 x DisplayPort, 5 x USB 3.0 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 84mm |
| Głębokość z podstawą | 243.71mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | E |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | Alienware AW2524HF |
| Pivot | Tak |
| Pobór mocy | 74W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 24.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 555.14mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | Fast IPS |
| Waga | 3.65kg |
| Waga z podstawą | 6.01kg |
| Wysokość | 328.86mm |
| Wysokość (maks.) | 500.51mm |
| Wysokość z podstawą | 390.51mm |
Opis
2 x DisplayPort
5 x USB 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116451860
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także