IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. VA Typ matrycy 5120 x 1440.
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1
IIYAMA Monitor 44.5 cala XCB4594DQSN-B1 to monitor z matrycą VA. Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Akcesoria w zestawie: Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa . Data Act: Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY%. Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna.
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Akcesoria w zestawie | Kable: zasilający, USB, HDMI, DP, USB-C Pozostałe: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa |
| Czas reakcji new | 0.8ms |
| Częstotliwość pozioma max. | 260kHz |
| Data Act | Iiyama - UPIIY%, ULIIY%, TLIIY% |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB 3.2 Type-C Gen 1, 3 x USB 3.2 Type-A Gen 1, 1 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Model | ProLite XCB4594DQSN-B1 |
| Obszar widzialny w pionie | 305.9mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1087.5mm |
| Plamka matrycy | 0.212mm |
| Pobór mocy | 37W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 32:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 44.5'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 5120 x 1440 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Szerokość | 1090mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | VA |
| Waga z podstawą | 11.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość (maks.) | 409mm |
Opis
1 x DisplayPort
1 x RJ-45 LAN
1 x USB (Type B)
1 x USB 3.2 Type-C Gen 1
2 x HDMI
3 x USB 3.2 Type-A Gen 1
EAC
ErP
PSE
REACH
RoHS
TUV
UKCA
VCCI
WEEE
Specyficzne kody
- EAN13
- 4948570122271
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także