Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu. TFT IPS (IPS) Typ matrycy.
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED
Dell Monitor U2424H 23.8 cala IPS LED to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 1920 x 1080 (FHD 1080).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI, 1 x Audio out, 2 x USB (Type C), 3 x USB 3.1, 2 x DisplayPort |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 49.1mm |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor (wyliczeniowy) | Srebrny |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Pobór mocy | 72W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 23.8'' |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga z podstawą | 5.38kg |
| Wysokość | 311.21mm |
Opis
1 x HDMI
2 x DisplayPort
2 x USB (Type C)
3 x USB 3.1
Energy Star
TCO
Specyficzne kody
- EAN13
- 884116452102
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także