Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP
Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP
Benq Monitor 34 cali PD3420Q LED QHD/IPS/5ms/GL/HDMI/DP to monitor z matrycą TFT IPS (IPS). Zapewnia komfortową pracę i rozrywkę dzięki wysokiej jakości obrazu.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Pozostałe parametry: HDR: HDR10,VESA DisplayHDR 400 Pochylenie (dół/góra): -5 - 20 stopni Obrót (lewo/prawo): 30/30 stopni .
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1.
Specyfikacja techniczna
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort, 2 x HDMI, 1 x 3,5 mm minijack, 1 x USB (Type B), 1 x USB (Type C), 3 x USB 3.1 |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 87.4mm |
| Głębokość z podstawą | 244.3mm |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Kamera internetowa | Brak |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Stalowy |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Model | PD3420Q |
| Pozostałe parametry | HDR: HDR10,VESA DisplayHDR 400 Pochylenie (dół/góra): -5 - 20 stopni Obrót (lewo/prawo): 30/30 stopni |
| Proporcje obrazu | 21:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 34'' |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Szerokość | 825.8mm |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 6.9kg |
| Waga z podstawą | 9.3kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 371.5mm |
| Wysokość z podstawą | 595.4mm |
Opis
Stalowy
1 x DisplayPort
1 x USB (Type B)
1 x USB (Type C)
2 x HDMI
3 x USB 3.1
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755081545
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także