Monitor ViewSonic 21,5" VA220-H HDMI VGA
323,35 zł
VIEWSONIC EUROPE
| Przekątna ekranu | 34.00 cali |
| Typ matrycy | VA |
| Technologia podświetlania | LED |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu | 21:9 |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.232 mm |
| Czas reakcji matrycy | 3.500 ms |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3000 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 80000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 3440 x 1440 |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48 ~ 100 | DP, USB-C: 48 ~ 120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30 ~ 151 | DP, USB-C: 30 ~ 183 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Tak |
| Normy spełniane przez monitor | CE CE EMC CB RoHS ErP REACH WEEE EAC UkrSEPRO TCO 10.0 Energy Star |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort USB 3.0 x 3 USB 3.0 Type-B USB Type-C Kensington Lock Wyjście słuchawkowe |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -90° / +90° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 89% (NTSC) 125% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 44.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz | Nie |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Wtyczka 3-pinowa (IEC C13 / CEE22) ×1 Kabel HDMI (v2.0; M-M) ×1 Kabel USB Type-C (M-M) ×1 Kabel USB A/B (v3.2; M-M) ×1 Skrócona instrukcja obsługi ×1 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 808 x 429,3~558,9 x 280,1 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 808 x 363,92 x 118,29 |
| Waga z podstawą (kg) | 8.40 |
| Waga bez podstawy (kg) | 6.00 |
| Waga brutto (kg) | 12.500 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | HDR: HDR10 Żywotność podświetlenia: min. 30 000 godzin Krzywizna: 1500R Powłoka ekranu: Anti-Glare, Hard Coating (3H) Zgodność z systemem operacyjnym: - Windows 10/11 (certyfikat) - macOS (przetestowany) HDMI 2.0 USB 3.2 Type C (wstępujący, DisplayPort Alt mode): 1 (ładowanie 96 W) Zasilanie: - Tryb Eco (oszczędność): 30 W - Tryb Eco (optymalny): 38 W - Zużycie (typowe): 44 W - Zużycie (maks.): 45 W - Napięcie: AC 100–240V Temperatura: 0°C do 40°C Wilgotność (bez kondensacji): 20%–90% Wymiary opakowania: 998 x 517 x 170 mm |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: