Monitor Asus 27" ProArt Display PA279CRV 2xHDMI DP USB-C głośniki 2x2W
2 174,69 zł
Gigabyte
| Przekątna ekranu | 31.50 cali |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Technologia podświetlania | EDGE |
| Powłoka ekranu | Matowa (Matt, non-glare) |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.272 mm |
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Jasność matrycy | 250 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 3500 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 180 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (8 bit + FRC) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjście słuchawkowe Kensington Lock |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +20° |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 48.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel DP Szybki przewodnik Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 714 x 500,8 x 238 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 714 x 423,6 x 53,5 |
| Waga z podstawą (kg) | 7.20 |
| Waga bez podstawy (kg) | 5.71 |
| Waga brutto (kg) | 9.290 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4 HDR Ready Zasilanie: AC 100-240V ~ 50/60Hz |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane