Monitor Philips 23,8" 24B2U3301/00 IPS FHD 120Hz HDMI 2xDP 5xUSB RJ45
814,73 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Gigabyte
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | QD-OLED |
| Powłoka ekranu | Antyrefleksyjna (Anti-Reflection) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.229 mm |
| Czas reakcji matrycy | 0.030 ms |
| Jasność matrycy | 400 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1500000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 240 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 B (10-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Złącza zewn. | HDMI x 2 DisplayPort Wyjscie słuchawkowe Kensington Lock USB 2.0 USB Type-C |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -15° / +15° |
| Regulacja wysokości | Tak - 130mm |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (DCI-P3) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 32.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający Kabel DP Szybki przewodnik Karta gwarancyjna |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 611,6 x 511 x 197,4 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 611,6 x 357,8 x 57,1 |
| Waga z podstawą (kg) | 4.90 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.40 |
| Waga brutto (kg) | 7.330 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.0, DP 1.4 Zasilanie: AC 100-240V ~ 50/60Hz Wymiary opakowania: 860 x 160 x 470 mm 1 x USB 2.0 (For firmware update only) |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane