Monitor Gigabyte 31,5" AORUS FO32U2P 2xHDMI 2xDP miniDP 4xUSB głośniki 2x5W
5 009,07 zł
AOC
| Przekątna ekranu | 27.00 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.233 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Jasność matrycy | 350 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 2560 x 1440 (QHD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | 48~120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | 30~230 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE TUV-GS-Mark TUV Ergo EAC FCC UKCA TCO Energy Star 8.0 EPEAT Gold WEEE REACH RoHS FSC MIX CEC |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort DisplayPort out USB Type-A x4 USB Type-C RJ-45 Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -180° / +180° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 23.25 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Klasa energetyczna | D |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, Kabel Displayport, Kabel zasilający, Kabel USB-C na C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 616 x 398,7~548,7 x 222 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 616 x 361,5 x 51,7 |
| Waga z podstawą (kg) | 6.15 |
| Waga bez podstawy (kg) | 4.14 |
| Waga brutto (kg) | 9.050 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1 TMDS, DP 1.2, HDCP 1.4/2.2 Czas reakcji GtG: 4 ms Wymiary opakowania: 730 x 480 x 139 mm Max Częstotliwość odświeżania: 120Hz |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: