Monitor Philips 34" 34B2U5600C/00 2xHDMI DP 7xUSB głośniki
2 051,91 zł
AOC
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Technologia podświetlania | WLED |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Format obrazu | 16:9 |
| Touch | Nie |
| Wielkość plamki | 0.275 mm |
| Czas reakcji matrycy | 4.000 ms |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Kontrast dynamiczny | 20000000 :1 |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI/DP: 48-120 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI/DP: 30-140 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (8-bitowy) |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Zakrzywiony ekran | Nie |
| Normy spełniane przez monitor | CB CE TUV-GS-Mark TUV Ergo EAC FCC TCO Energy Star 8.0 EPEAT Gold WEEE REACH RoHS |
| Złącza zewn. | HDMI DisplayPort DisplayPort out USB Type-A x4 RJ-45 USB Type-C Wyjście słuchawkowe |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Obsługa Adaptive Sync | Tak |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +30° |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -175° / +175° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Wbudowane głośniki | 2 x 2W |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.74 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.30 W |
| Klasa energetyczna | C |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel HDMI, Kabel Displayport, Kabel zasilający, Kabel USB-C na C |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 542.4 x 381.5~507.4 x 222 |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 542.4 x 320.2 x 51 |
| Waga z podstawą (kg) | 5.65 |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.63 |
| Waga brutto (kg) | 7.420 |
| Zawiera baterię / akumulator | Nie |
| Informacje dodatkowe | HDMI 1.4, DP 1.2, HDCP 1.4/2.2 Czas reakcji GtG: 4 ms |
| Gwarancja producenta [mies.] | 60 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii: