Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA
Monitor Asus 23,8" VA249HG Eye Care Gaming Monitor IPS FHD 120Hz HDMI VGA to monitor LCD z ekranem 23.80 cali, o rozdzielczości 1920 x 1080 (Full HD). Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Częstotliwość odchylania pionowego (Hz): HDMI: 48~120 | Analog: 50~75. Częstotliwość odchylania poziomego (KHz): HDMI: 30~140 | Analog: 30~85. Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel HDMI.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 1.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 120 |
| Częstotliwość odchylania pionowego (Hz) | HDMI: 48~120 | Analog: 50~75 |
| Częstotliwość odchylania poziomego (KHz) | HDMI: 30~140 | Analog: 30~85 |
| Format obrazu | 16:9 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Pobór energii (podczas pracy) | 15.00 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.50 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 23.80 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Redukcja niebieskiego światła [Low Blue Light] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +23° |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Waga bez podstawy (kg) | 2.80 |
| Waga z podstawą (kg) | 3.20 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.274 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 540 x 316 x 46 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 540 x 408 x 191 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Szybki przewodnik, Karta gwarancyjna, Kabel HDMI |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | Wyjście słuchawkowe, D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock |
Opis
23.80 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711387795163
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także