Monitor Dell 24" P2425 (210-BMJD) IPS FHD+ 100Hz HDMI DP VGA 5xUSB
warehouse Wybierz magazyn
Monitor Dell 24" P2425 (210-BMJD) IPS FHD+ 100Hz HDMI DP VGA 5xUSB Monitor Dell 24" P2425 (210-BMJD) IPS FHD+ 100Hz HDMI DP VGA 5xUSB to monitor LCD z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Monitor Dell 24" P2425 (210-BMJD) IPS FHD+ 100Hz HDMI DP VGA 5xUSB
Monitor Dell 24" P2425 (210-BMJD) IPS FHD+ 100Hz HDMI DP VGA 5xUSB to monitor LCD z ekranem 24.00 cali, o rozdzielczości 1920 x 1200. Zapewnia wysoką jakość obrazu do pracy biurowej i rozrywki.
Jakość obrazu i komfort pracy
Ilość wyświetlanych kolorów: 16,7 M (6 bit + FRC). Kolor obudowy: Czarno-srebrny (Black-silver). Powłoka ekranu: Antyodblaskowa (Anti-Glare). Typ matrycy: IPS (In-Plane Switching).
Złącza i wyposażenie
Złącza zewn.: D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-B. Wyposażenie dodatkowe: Kabel zasilający, Cokół podstawy i podstawa, Skrócony przewodnik konfiguracji, Kabel DP 1,8 m, Kabel USB-A/B 1,8 m, Arkusz z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji matrycy | 8.000 ms |
| Częst. odśw. przy rozdzielczości optymalnej (Hz) | 100 |
| Format obrazu | 16:10 |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 16,7 M (6 bit + FRC) |
| Jasność matrycy | 300 cd/m2 |
| Kąt widzenia pionowy (V) | 178.00 stopni |
| Kąt widzenia poziomy (H) | 178.00 stopni |
| Klasa energetyczna | D |
| Kolor obudowy | Czarno-srebrny (Black-silver) |
| Kontrast statyczny | 1500 :1 |
| Montaż VESA | 100 x 100 |
| Nasycenie kolorów | 99% (sRGB) |
| Obrót wokół własnej osi [Swivel] | -45° / +45° |
| Pobór energii (podczas pracy) | 12.20 W |
| Pobór energii (tryb czuwania) | 0.40 W |
| Powłoka ekranu | Antyodblaskowa (Anti-Glare) |
| Przekątna ekranu | 24.00 cali |
| Redukcja migotania [FlickerFree/Safe] | Tak |
| Regulacja kąta nachylenia [Tilt] | -5° / +21° |
| Regulacja wysokości | Tak - 150mm |
| Rozdzielczość maksymalna | 1920 x 1200 |
| Technologia podświetlania | LED |
| Typ matrycy | IPS (In-Plane Switching) |
| Ustawienie ekranu w pionie [Pivot] | Tak |
| Waga bez podstawy (kg) | 3.15 |
| Wbudowany zasilacz | Tak |
| Wielkość plamki | 0.270 mm |
| Wymiary bez podstawy [S x W x G] (mm) | 538,64 x 343,70 x 50,03 |
| Wymiary z podstawą [S x W x G] (mm) | 538,64 x 364 ~ 511,20 x 181,75 |
| Wyposażenie dodatkowe | Kabel zasilający, Cokół podstawy i podstawa, Skrócony przewodnik konfiguracji, Kabel DP 1,8 m, Kabel USB-A/B 1,8 m, Arkusz z informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony środowiska |
| Zgodność z technologią HDCP | Tak |
| Złącza zewn. | D-Sub / VGA, HDMI, Kensington Lock, DisplayPort, USB Type-C, USB 3.0 x 3, USB 3.0 Type-B |
Opis
24.00 cali
Specyficzne kody
- EAN13
- 5397184821671
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także