Monitor interaktywny Dahua LCH75-MC410-B-S2 75" 4K (Android … | PartsPC.pl
  • Nowy
Poprzedni keyboard_arrow_left
Następny keyboard_arrow_right
zoom_in
Monitor interaktywny Dahua LCH75-MC410-B-S2 75" 4K (Android 14.0)
Loading...
Procesor: Czterordzeniowy Cortex-A55
Częstotliwość CPU: 1,9 GHz
Pamięć RAM: 8 GB
Pamięć wewnętrzna (ROM): 64 GB
Kontrast: IPS: 1200:1 (typowy)
Układ graficzny (GPU): ARM Mali-G52 MP2 (2EE)
Proporcje obrazu: 16:9
Podświetlenie: LED
Kamera (Android): Photo: 48 MP; Video: 4 MP
Kamera (Windows): Photo: 4 MP; Video: 4 MP
Wi-Fi: Station: 802.11b/g/n/a/ac/ax AP: 802.11b/g/n/a/ac/ax
Bluetooth: BR/EDR/BLE, BT5.2
Pobór mocy: 141,5 W (typowy), 270 W (maksymalny)
DAHUA
LCH75-MC410-B-S2
10 Przedmioty
Opis
Android 14
Obsługiwane systemy operacyjne
IPS (In-Plane Switching)
Typ matrycy
3840 x 2160
Rozdzielczość
Kontrast statyczny
2 x 15W
Wbudowane głośniki
Nie
Zawiera baterię / akumulator
60
Gwarancja producenta [mies.]
100-240 V AC, 50/60 Hz
Zasilanie
1707,6 x 1038,5 x 115,7
Wymiary zewnętrzne (mm)
50.000
Waga netto (kg)
58.40
Waga brutto (kg)
2x Rysik
Bezprzewodowy moduł wtykowy
Informacje prawne i regulacyjne
Pilot zdalnego sterowania
Przewód zasilający
Skrócona instrukcja obsługi
Uchwyt do montażu na ścianie
Zestaw akcesoriów
Zawartość opakowania
Żywotność (godz.)
600 x 400
Montaż VESA
1875 x 1177 x 227
Wymiary opakowania (mm)
350 cd/m2
Jasność matrycy
16:9
Format obrazu
8.000 ms
Czas reakcji matrycy
1,07 B (8 bit + FRC)
Ilość wyświetlanych kolorów
75 cali
Rozmiar monitora
178 stopni
Kąt widzenia
Podczerwień
Technologia dotykowa
Do 40
Ilość punktów dotyku
HDMI x2
Micro USB
RJ-45
USB 2.0 (typ A) x2
USB 3.0 (typ A)
USB Touch
USB Type-C
Złącza wejścia
Audio Out
Złącza wyjścia
3.2 mm Anti-dazzle tempered glass
Rodzaj szkła
0 °C do +40 °C
Dopuszczalna temperatura pracy
-20°C do +60°C