Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB
Benq Monitor interaktywny 75 cali RE7504 NEW 64G 1200:1/TOUCH/HDMI/64GB to monitor interaktywny z matrycą TFT IPS (IPS). Ekran dotykowy do prezentacji, nauczania i współpracy zespołowej.
Jakość obrazu i komfort pracy
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN. Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Rozdzielczość: 3840 x 2160 (4K/UHD).
Złącza i wyposażenie
Gniazda we/wy: 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN.
Specyfikacja techniczna
| Czas reakcji new | 8ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub, 1 x Audio out, 2 x USB 3.0, 2 x USB (Type C), 2 x USB 2.0, 2 x USB (Type B), 1 x RS-232 (COM), 4 x HDMI, 1 x SPDIF out, 2 x Audio in, 1 x Gniazdo karty MicroSD, 3 x RJ-45 LAN |
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Głębokość | 87.7mm |
| Jasność | 450nits |
| Kamera internetowa | Brak |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny, Szary |
| Kontrast dynamiczny | 30 000:1 |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Model | RE7504 |
| Obszar widzialny w pionie | 927.9mm |
| Obszar widzialny w poziomie | 1649.7mm |
| Pobór mocy | 73.9W |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu 2 | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 (4K/UHD) |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Szerokość | 1716.5mm |
| Typ matrycy | TFT IPS (IPS) |
| Waga | 50.2kg |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wysokość | 1041.6mm |
Opis
Szary
1 x Audio out
1 x Gniazdo karty MicroSD
1 x RS-232 (COM)
1 x SPDIF out
2 x Audio in
2 x USB (Type B)
2 x USB (Type C)
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
3 x RJ-45 LAN
4 x HDMI
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718755093852
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także