Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów. 80000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1
Urządzenie wielofunkcyjne Kyocera ECOSYS MA4000x 3 w 1 to drukarka laserowa. Zapewnia szybkie i ekonomiczne drukowanie dokumentów.
Parametry drukowania
Interfejs komunikacyjny: USB, przewód sieciowy LAN. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Legal, Folio, B5, B6. Podstawowe funkcje: drukarka, kopiarka, skaner. Typ drukarki: Laserowa monochromatyczna.
Specyfikacja techniczna
| Automatyczny podajnik dokumentów | Tak |
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 80000 |
| Czas nagrzewania | 19.0 s |
| Czas wydruku pierwszej strony | 6.4 s |
| Duplex | Tak |
| Głośność | 52.0 dB |
| Interfejs komunikacyjny | USB, przewód sieciowy LAN |
| Liczba podajników papieru | 2 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 220 g/m2 |
| Maksymalna pojemność podajników | 4 arkuszy |
| Maksymalne zużycie energii | 1124 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Legal, Folio, B5, B6 |
| Pamięć maksymalna (MB) | 1000 |
| Podstawowe funkcje | drukarka, kopiarka, skaner |
| Pojemność zamontowanych podajników | 350 arkuszy |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania mono (max) | 40.0 stron/min |
| Rodzina | ECOSYS |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 1200 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 1200 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość optyczna skanera - główna | 600 dpi |
| Technologia druku | Laserowa |
| Typ drukarki | Laserowa monochromatyczna |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 412 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 417 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 437 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Zakres powiększenia | 400 % |
| Zakres zmniejszenia | 25 % |
Opis
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Wszystkie aktualne systemy Microsoft Windows™
przewód sieciowy LAN
A5
A6
B5
B6
Folio
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 0632983084755
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także