Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Czarny (Black) Kolor obudowy.
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C
Ładowarka sieciowa Msonic MY6635K USB + USB-C to ładowarka marki Vakoss. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Ładowanie i kompatybilność
Konfiguracja ładowarki: 1xUSB + 1xUSB-C, 1X USB-C PD 20W, 1x USB QC 3.0. Obsługiwane technologie: Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W.
Specyfikacja techniczna
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Kanały ładowania | 2 kanały |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 1xUSB + 1xUSB-C, 1X USB-C PD 20W, 1x USB QC 3.0 |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Normy i certyfikaty | tak |
| Obsługiwane technologie | Quick Charge 3.0, Power Delivery 20W |
| Opcja samochodowa | Tak |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 23x43x90 |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Opis
1xUSB + 1xUSB-C
1x USB QC 3.0
Quick Charge 3.0
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718308530469
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także