Ładowarka sieciowa Qoltec 15W | 5V | 3A | micro USB
20,99 zł
Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 to ładowarka o długości 2.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych. Czarny (Black) Kolor obudowy 2.00 Długość kabla (m).
Ładowarka sieciowa Rebeltec H1045 to ładowarka o długości 2.00 m. Zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych.
Konfiguracja ładowarki: 1x gniazdo USB-C + kabel USB typ-C. Obsługiwane technologie: Power Delivery 45W.
| Długość kabla (m) | 2.00 |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Konfiguracja ładowarki | 1x gniazdo USB-C + kabel USB typ-C |
| Konfiguracje prądu wyjściowego | 3A |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 21.00 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 45W |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także