Ładowarka sieciowa Baseus GaN5 Pro CCGP120201 65W szybka z 2 gniazdami
112,59 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Baseus
| Kanały ładowania | 1 kanał |
| Konfiguracja ładowarki | USB-C |
| Ilość wyjść USB | 1 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 15.00 |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 30W |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor obudowy | Biały (White) |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C 60W 1m |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 31 x 31 x 54,55 |
| Waga (g) | 15 |
| Informacje dodatkowe | Samsung AFC, Huawei SCP, FCP, MTK PE+2.0, Apple 2.4A |
| Gwarancja producenta [mies.] | 24 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane