Ładowarka samochodowa Natec NUC-1981 2xUSB 1xUSB-C POWER DELIVERY 3.0 84W
67,81 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Baseus
| Kanały ładowania | 2 kanały |
| Konfiguracja ładowarki | 1xUSB + 1xUSB-C |
| Ilość wyjść USB | 2 |
| Maksymalne natężenie prądu wyjściowego [A] | 3.00 |
| Maksymalne napięcie wyjściowe [V] | 5.00 |
| Obsługiwane technologie | Power Delivery 20W Quick Charge 2.0 |
| Opcja samochodowa | Nie |
| Napięcie wejściowe | 100~240V AC |
| Ładowanie podtrzymujące | Nie |
| Kontrola temp. ładowania | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Długość kabla (m) | 1.00 |
| Wyposażenie dodatkowe | kabel USB-C 60W 1m |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 31 x 31 x 54,55 |
| Waga (g) | 46 |
Opis
Specyficzne kody
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane