- Nowy
Sim Racer
Gotowy do gry komputer stacjonarny Sim Racer zmontowany i przetestowany w PartsPC. AMD Ryzen 7 9800X3D • MSI GeForce RTX 5080 Gaming Trio OC 16GB GDDR7 DLSS4 • Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790. Gwarancja 24 miesiace, serwis stacjonarny.
Sim Racer
Gaming Desktop PC
AMD Ryzen 7 9800X3D • MSI GeForce RTX 5080 Gaming Trio OC 16GB GDDR7 DLSS4 • Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom • Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Procesor
AMD Ryzen 7 9800X3D
Płyta główna
MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI
Karta graficzna
MSI GeForce RTX 5080 Gaming Trio OC 16GB GDDR7 DLSS4
Pamięć RAM
Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom
Chłodzenie
MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm
Obudowa
MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F
Zasilacz
MSI A1000GL II 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1
Dysk SSD
Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790
Pełna specyfikacja podzespołów
| Procesor | AMD Ryzen 7 9800X3D |
| Płyta główna | MSI MAG B850 TOMAHAWK MAX WIFI |
| Karta graficzna | MSI GeForce RTX 5080 Gaming Trio OC 16GB GDDR7 DLSS4 |
| Pamięć RAM | Patriot 32GB (2x16GB) 6000MT/s CL30 Venom |
| Chłodzenie | MSI MAG Core Liquid A13 360 ARGB 3x120mm |
| Obudowa | MODECOM Volcano Stellar Plus ARGB Midi 5F |
| Zasilacz | MSI A1000GL II 1000W 80 Plus Gold ATX 3.1 |
| Dysk SSD | Lexar 2TB M.2 PCIe Gen4 NVMe NM790 |
| System | Bez systemu operacyjnego (opcjonalnie Windows 11) |
| Gwarancja | 24 miesiace (serwis PartsPC.pl) |
Gwarancja jakości
Kazdy komputer PartsPC jest skladany recznie z dobrze dobranych podzespolow, dokladnie testowany pod obciazeniem i objety 24-miesieczna gwarancja z serwisem stacjonarnym.
16 innych produktów w tej samej kategorii: