Komputer PC Lenovo ThinkCentre Neo 50t G5 TW i5-14400/16GB/SSD1TB/UHD730/11PR Black 3Y
Lenovo
Kod producenta: 12UD000YPB
✓ Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz) | ✓ 16 | ✓ 1 TB
Najwazniejsze informacje
✓
Zainstalowany procesorIntel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz)
✓
Pamięć zainstalowana (GB)16
✓
Gwarancja producenta [mies.]36
Specyfikacja techniczna
| Kolor obudowy | Czarny (Black) |
| Rodzaj urządzenia | Desktop PC |
| Zainstalowany procesor | Intel® Core™ i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz) |
| Chipset płyty głównej | Intel® B760 |
| Rodzaj pamięci | DDR5-4800 |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 16 |
| Maksymalna wielkość pamięci | 64 GB |
| Ilość gniazd pamięci / wolne | 2 / 1 |
| Zamontowany dysk | SSD M.2 PCIe NVMe |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Wbudowana karta graficzna | Intel® UHD Graphics 730 |
| Złącza video | HDMI DisplayPort VGA (D-Sub) |
| Wbudowane Audio | Realtek ALC623-CG |
| Wejścia i wyjścia audio | Wyjście/wejście mini-jack Wejście mikrofonu Wyjście liniowe audio |
| Łączność | LAN 1 Gbps |
| Złącza i porty komunikacyjne | USB 2.0 x 4 USB 3.2 Gen 1 x 4 USB 3.0 Typ C x 1 |
| Złącza PCI na płycie głównej | 1x PCI-e x16 |
| Czytnik kart | Tak |
| Klawiatura w zestawie | USB Calliope Keyboard, Black, English (EU) |
| Mysz w zestawie | USB Calliope Mouse, Black |
| Typ obudowy | Tower |
| Moc zasilacza | 180 W |
| System operacyjny | Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-bit |
| Warunki serwisowe | 3Y Onsite |
| Normy i certyfikaty | RoHS, WEEE, REACH, TCO Certified 9.0, TCG certified, TÜV Rheinland® Ultra Low Noise |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 294 x 145 x 340 |
| Waga netto (kg) | 5.600 |
| Zawiera baterię / akumulator | Tak |
| Informacje dodatkowe | Ethernet: RTL8111K, 1x RJ-45 Dysk 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Discrete TPM 2.0 Chassis Intrusion Switch Zasilacz 180W 85% Gniazdo bezpieczeństwa Kensington Padlock Loop |
| Gwarancja producenta [mies.] | 36 |
Opakowanie
| Dlugosc | 400,00 |
| Szerokosc | 240,00 |
| Wysokosc | 520,00 |
| Waga | 6,40 |
12UD000YPB
30 Przedmioty
Opis
Czarny (Black)
Kolor obudowy
Tak
Zawiera baterię / akumulator
36
Gwarancja producenta [mies.]
294 x 145 x 340
Wymiary [G x S x W] (mm)
RoHS, WEEE, REACH, TCO Certified 9.0, TCG certified,, TÜV Rheinland® Ultra Low Noise
Normy i certyfikaty
3Y OnSite
Warunki serwisowe
Microsoft Windows 11 Pro PL 64-bit
System operacyjny
16
Pamięć zainstalowana (GB)
Desktop PC
Rodzaj urządzenia
Intel Core i5-14400 Processor (20M Cache, up to 4.70 GHz)
Zainstalowany procesor
64 GB
Maksymalna wielkość pamięci
SSD M.2 PCIe NVMe
Zamontowany dysk
Wyjście/wejście mini-jack, Wejście mikrofonu, Wyjście liniowe audio
Wejścia i wyjścia audio
2 / 1
Ilość gniazd pamięci / wolne
Realtek ALC623-CG
Wbudowane Audio
Intel® B760
Chipset płyty głównej
Intel UHD Graphics 730
Wbudowana karta graficzna
HDMI, DisplayPort, VGA (D-Sub)
Złącza video
USB 2.0 x 4, USB 3.2 Gen 1 x 4, USB 3.0 Typ C x 1
Złącza i porty komunikacyjne
1x PCI-e x16, 1x PCI-e x1
Złącza PCI na płycie głównej
USB Calliope Keyboard, Black, English (EU)
Klawiatura w zestawie
USB Calliope Mouse, Black
Mysz w zestawie
Ethernet: RTL8111K, 1x RJ-45, Dysk 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe®, Discrete TPM 2.0, Chassis Intrusion Switch, Zasilacz 180W 85%, Gniazdo bezpieczeństwa Kensington, Padlock Loop
Informacje dodatkowe
Specyficzne kody
- EAN13
- 0198154091736