Drukarka laserowa Brother HL-L3220CW
warehouse Wybierz magazyn
Drukarka laserowa Brother HL-L3220CW Drukarka laserowa Brother HL-L3220CW to drukarka laserowa kolorowa. Zapewnia szybkie drukowanie dokumentów kolorowych i czarno-białych. 40000 Cykl pracy (miesięcznie, maks.).
Drukarka laserowa Brother HL-L3220CW
Drukarka laserowa Brother HL-L3220CW to drukarka laserowa kolorowa. Zapewnia szybkie drukowanie dokumentów kolorowych i czarno-białych.
Kluczowe cechy
Interfejs komunikacyjny: USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac. Obsługiwane formaty druku: A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal. Standardowe języki drukarki: PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class 3.0), BR Script3, PDF wersja 1.7. Typ drukarki: Laserowa kolorowa.
Specyfikacja techniczna
| Cykl pracy (miesięcznie, maks.) | 40000 |
| Czas wydruku pierwszej strony | 15.0 s |
| Interfejs komunikacyjny | USB 2.0 High-Speed, WiFi 802.11a/b/g/n/ac |
| Liczba podajników papieru | 1 szt. |
| Maksymalna gramatura papieru | 163 g/m2 |
| Maksymalne zużycie energii | 430 W |
| Maksymalny rozmiar papieru | A4 |
| Minimalna gramatura papieru | 60 g/m2 |
| Obsługiwane formaty druku | A4, A5, A6, Letter, Executive, Legal |
| Pamięć zainstalowana (MB) | 256.00 |
| Podstawowe funkcje | drukarka |
| Pojemność zamontowanych podajników | 250 arkuszy |
| Poziom hałasu | 46.0 dB(A) |
| Praca w sieci bezprzewodowej | Tak |
| Prędkość drukowania kolor (max) | 18.0 stron/min |
| Prędkość drukowania mono (max) | 18.0 stron/min |
| Rodzina | HL |
| Rozdzielczość druku - dodatkowa | 600 dpi |
| Rozdzielczość druku - główna | 2400 dpi |
| Standardowe języki drukarki | PCL5e, PCL5c, PCL6 (PCL XL Class 3.0), BR Script3, PDF wersja 1.7 |
| Technologia druku | LED |
| Typ drukarki | Laserowa kolorowa |
| Wymiary: Głębokość (mm) | 239 |
| Wymiary: Szerokość (mm) | 399 |
| Wymiary: Wysokość (mm) | 399 |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
Opis
Linux (niektóre wersje)
Mac OS (niektóre wersje)
Microsoft Windows 11
WiFi 802.11a/b/g/n/ac
TN248XL
A5
A6
Executive
Legal
Letter
Specyficzne kody
- EAN13
- 4977766823739
2 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także