Lenovo Klawiatura i mysz Essential Wired Combo 4X31R64400
warehouse Wybierz magazyn
Lenovo Klawiatura i mysz Essential Wired Combo 4X31R64400. Model: Essential Wired Combo. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Lenovo Klawiatura i mysz Essential Wired Combo 4X31R64400
Lenovo Klawiatura i mysz Essential Wired Combo 4X31R64400 to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna. Język klawiatury: Angielski (US) [Enter poziomy]. Model: Essential Wired Combo. Wymiary: 20 x 146 x 424 mm, 34 x 62 x 111 mm.
Specyfikacja techniczna
| Długość przewodu | 1.8m |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja zewnętrzna |
| Interfejs | USB |
| Język klawiatury | Angielski (US) [Enter poziomy] |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Model | Essential Wired Combo |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Biuro |
| Rodzaj klawiatury | Standard |
| Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi] | 1600dpi |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Waga | 0.57kg, 69g |
| Wymiary | 20 x 146 x 424 mm, 34 x 62 x 111 mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Zestaw z myszką | Tak |
Opis
Windows 11
34 x 62 x 111 mm
69g
Mysz
Specyficzne kody
- EAN13
- 0195892115274
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także