MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały
MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce. USB Interfejs.
MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały
MSI Zestaw Klawiatura + Mysz Vigor GK30 Combo biały to mysz komputerowa. Zapewnia precyzyjne sterowanie kursorem w codziennej pracy i rozrywce.
USB
Interfejs
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Przewodowe
Połączenie
Precyzja i komfort użytkowania
Gwarancja: 24 miesięcy - Gwarancja normalna.
Specyfikacja techniczna
| Gwarancja | 24 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Interfejs | USB |
| Kolor (wyliczeniowy) | Biały |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Połączenie | Przewodowe |
| Profil | Uniwersalny |
| Przeznaczenie (myszy / podkładki) | Gaming |
| Rodzaj klawiatury | Multimedialna |
| Sensor myszy | Optyczny |
| Waga | 1.042kg |
| Wymiary | 118 x 62 x 37mm |
| Zasilanie (lista) | USB 5V |
| Zestaw z myszką | Tak |
S11-04US319-CLA
Opis
Gaming
Przeznaczenie (myszy / podkładki)
Optyczny
Sensor myszy
Liczba przycisków
Biały
Kolor (wyliczeniowy)
Liczba rolek
Przewodowe
Połączenie
USB
Interfejs
CE+WEEE
Uwaga
24 miesięcy - Gwarancja normalna
Gwarancja
Windows
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Obsługiwane systemy operacyjne
Uniwersalny
Profil
Rozdzielczość (min.) [dpi/lpi]
Rozdzielczość (maks.) [dpi/lpi]
Tak
Podświetlenie
USB 5V
Zasilanie (lista)
118 x 62 x 37mm
Wymiary
1.042kg
Waga
Model
Multimedialna
Rodzaj klawiatury
Tak
Zestaw z myszką
Długość przewodu
Separator - nagłówek
Tak
Podświetlana klawiatura
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719072813895
chat
Komentarze (0)
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane
Zobacz także