PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 1F VCG50608SFXPB1
warehouse Wybierz magazyn
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 1F VCG50608SFXPB1 PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 1F VCG50608SFXPB1 to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 1F VCG50608SFXPB1
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 8GB 1F VCG50608SFXPB1 to karta graficzna z 8GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5060. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5060. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GeForce RTX 5060. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5060 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 1 |
| Model | GeForce RTX 5060 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 3840 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 128-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 28Gbps |
| Taktowanie rdzenia | 2280MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2497MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 8GB |
| Wymiary | 40 x 125 x 146,7 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 5.0 |
Opis
3 x DisplayPort
Specyficzne kody
- EAN13
- 4718006459048
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także