Asus Karta graficzna RX 9070 PRIME EVO OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI
warehouse Wybierz magazyn
Asus Karta graficzna RX 9070 PRIME EVO OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI Asus Karta graficzna RX 9070 PRIME EVO OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Asus Karta graficzna RX 9070 PRIME EVO OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI
Asus Karta graficzna RX 9070 PRIME EVO OC 16 GB GDDR6 256bit DP/HDMI to karta graficzna oparty na chipsecie Radeon RX 9070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: ASUS Prime Radeon RX 9070 EVO OC Edition 16GB GDDR6. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort. Pozostałe parametry: Maksymalne wsparcie dla wyświetlaczy: 4 Cyfrowa maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 2.5 Slot .
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Radeon RX 9070 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Model | ASUS Prime Radeon RX 9070 EVO OC Edition 16GB GDDR6 |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Pozostałe parametry | Maksymalne wsparcie dla wyświetlaczy: 4 Cyfrowa maksymalna rozdzielczość: 7680 x 4320 2.5 Slot |
| Producent chipsetu | AMD |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2140MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2610MHz |
| Wersja | Box |
| Złącze karty graf. | PCI-E ver. 5.0 |
Opis
3 x DisplayPort
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711636204101
Zgodnie z rozporządzeniem UE 2023/988 (GPSR) informujemy o producencie produktu oraz podmiocie odpowiedzialnym w UE.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także