Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 GAMING OC 12GB GDDR7 12GB 192bit
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 GAMING OC 12GB GDDR7 12GB 192bit Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 GAMING OC 12GB GDDR7 12GB 192bit to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 GAMING OC 12GB GDDR7 12GB 192bit
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5070 GAMING OC 12GB GDDR7 12GB 192bit to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie GeForce RTX 5070. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5070. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Model: GV-N5070GAMING OC-12GD. Obsługiwane standardy: OpenGL 4.6, DirectX 12 API.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5070 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Model | GV-N5070GAMING OC-12GD |
| Obsługiwane standardy | OpenGL 4.6, DirectX 12 API |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Pozostałe informacje | Zalecany zasilacz 750 W Złącza zasilania 16 pinów*1 Maksymalna rozdzielczość cyfrowa 7680x4320 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA (tylko Nvidia - przy AMD usunąć) | 6144 |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Taktowanie rdzenia | 2512MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2625MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 12GB |
| Wymiary | 56 x 132 x 327 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
3 x DisplayPort
OpenGL 4.6
Specyficzne kody
- EAN13
- 4719331355722
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także