- Aktualnie wyprzedane
ASRock Karta graficzna B580 STEEL LEGEND 12GB OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI
ASRock Karta graficzna B580 STEEL LEGEND 12GB OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI ASRock Karta graficzna B580 STEEL LEGEND 12GB OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie Arc B580. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
ASRock Karta graficzna B580 STEEL LEGEND 12GB OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI
ASRock Karta graficzna B580 STEEL LEGEND 12GB OC GDDR6 192bit 3DP/HDMI to karta graficzna z 12GB pamięci VRAM, oparty na chipsecie Arc B580. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort. Pozostałe informacje: HDCP Multi-view - 4 Zalecany zasilacz - 650W Złącze zasilania - 2x 8-pin .
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | Arc B580 |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 3 |
| Model | B580 SL 12GO |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Pozostałe informacje | HDCP Multi-view - 4 Zalecany zasilacz - 650W Złącze zasilania - 2x 8-pin |
| Pozostałe parametry | Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: 7680 x 4320 |
| Producent chipsetu | Intel |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 192-bitowa |
| Taktowanie pamięci | 19Gbps |
| Taktowanie rdzenia | 2800MHz |
| Wersja | Box |
| Wielkość pamięci VRAM | 12GB |
| Wymiary | 298 x 131 x 51 mm - 2.6-slot |
| Złącze karty graf. | PCI-E 8x ver. 4.0 |
Opis
3 x DisplayPort
OpenGL 4.6
Specyficzne kody
- EAN13
- 4711581490024
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także