Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI WHITE OC 8GB GDDR7 128bit
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI WHITE OC 8GB GDDR7 128bit Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI WHITE OC 8GB GDDR7 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI WHITE OC 8GB GDDR7 128bit
Palit Karta graficzna GeForce RTX 5060 TI WHITE OC 8GB GDDR7 128bit to karta graficzna oparty na chipsecie GeForce RTX 5060 Ti. Odpowiada za przetwarzanie grafiki w grach, aplikacjach 3D i multimediach.
Wydajność graficzna i złącza
Chipset: GeForce RTX 5060 Ti. Gwarancja: 36 miesięcy - Gwarancja normalna. Obsługiwane standardy: DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4. Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Złącza i wyposażenie
Porty wideo: 1 x HDMI, 3 x DisplayPort.
Specyfikacja techniczna
| Chipset | GeForce RTX 5060 Ti |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Gwarancja | 36 miesięcy - Gwarancja normalna |
| Liczba wentylatorów (karty graf.) | 2 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, Vulkan 1.4 |
| Porty wideo | 1 x HDMI, 3 x DisplayPort |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Taktowanie rdzenia | 2407MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2602MHz |
| Wersja | Box |
| Wymiary | 40,1 x 126,3 x 262,1 mm |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
Opis
3 x DisplayPort
OpenGL 4.6
Vulkan 1.4
Specyficzne kody
- EAN13
- 4710562245660
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Zobacz także