Hybrydowy inwenter solarny Off-Grid 5,5kW | 100A | 48V | MPPT | Sinus
1 830,41 zł
=== Pobierz SeoSafeProductWriter do edycji ===
Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez to produkt marki Power Walker. 14 ms Czas przełączania 45 - 65 Hz.
Inverter PowerWalker 650VA Ładowarka 15A, Czysta Fala Sinosuidalna (Bez to produkt marki Power Walker.
Kształt napięcia wyjściowego: Czysta sinusoida.
| Czas przełączania | 14 ms |
| Dopuszczalna częstotliwość | 45 - 65 Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Czysta sinusoida |
| Moc czynna | 325 W |
| Moc pozorna | 650 VA |
| Napięcie wejściowe | 230V AC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Poziom hałasu (maks.) [dB] | 45.0 |
| Sprawność (%) | 95.0 |
| Wymiary [G x S x W] (mm) | 146 x 113 x 203 |
Opis
Specyficzne kody
13 innych produktów w tej samej kategorii:
Ostatnio przeglądane